Restaurant Week

Dziękujemy za wszelkie pozytywne oceny i opinie, dzięki którym zostaliśmy uhonorowani w zestawieniu Restaurant Week w kilku kategoriach!

Rezerwacja

Zadzwoń i zarezerwuj stolik:
tel. 519 073 880

W naszej restauracji mamy możliwość zarezerwowania miejsca przy tradycyjnym stoliku lub w kameralnej loży.

Dlaczego w ISTO

  • Bezkompromisowa kuchnia sezonowa Ziemowita Owczarza, który przeniósł się na Śląsk z nagrodzonej gwiazdką Michelin, krakowskiej restauracji Bottiglieria 1881.
  • Nowoczesne, komfortowe wnętrze w budynku KTW, zaprojektowanym przez Medusa Group.
  • Niezapomniane widoki na metropolię (Spodek, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Oko Miasta).
  • Lokalizacja w samym sercu Katowic.
  • Możliwość wynajęcia restauracji na wyłączność (miejsce dla max 82 osób).
  • Bezpłatny parking przy ul. Olimpijskiej.

Menu - Kuchnie Tworzą ludzie

Szef Kuchni, Ziemowit Owczarz od zawsze pracuje u najlepszych i z najlepszymi. Do niedawna w nagrodzonej gwiazdką Michelin, krakowskiej restauracji Bottiglieria 1881, teraz u nas, w ISTO, tworzy zaskakujące kulinarne połączenia. Tradycje ubiera w światowe trendy, kuchnie europejską wzbogaca japońską nutą, niestrudzenie poszukuje umami – piątego, ulotnego smaku.

Wraz ze swoim zastępcą, Bartoszem Urbańskim, który zdobywał doświadczenie w najlepszych śląskich (Śląska Prohibicja, Mañana Bistro & Wine Bar, Novo RestoBar) i warszawskich restauracjach (Concept13, Belvedere, Epoka by Marcin Przybysz), tworzą niezastąpiony duet, z którym odkryjesz to, co w jedzeniu najISTOtniejsze.

Lokalizacja

Jesteśmy w samym centrum kulturalnego życia miasta w tzw. Strefie Kultury. Lokal mieści się w zaprojektowanym przez Medusa Group nowoczesnym biurowcu, w sąsiedztwie kultowego Spodka i obiektów rozpoznawalnych nie tylko na Śląsku. Tuż obok znajduje się Międzynarodowe Centrum Kongresowe (MCK), siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia (NOSPR) oraz nowa siedziba Muzeum Śląskiego (MŚ).

Parking znajduje się przy ulicy Olimpijskiej, przed Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

OPINIE GOŚCI