Wigilia firmowa

NIEZAPOMNIANE ŚWIĘTA W ISTO!

Coraz bliżej święta! Poczuj ich klimat i doceń całoroczne zaangażowanie swoich współpracowników podczas wspólnej Wigilii Firmowej w ISTO. Przygotowaliśmy dla Was specjalne, Bożonarodzeniowe Menu i gwarantujemy świąteczną atmosferę!

Wiemy doskonale, że pod koniec roku pracy jest co nie miara, trudno znaleźć czas, a często jeszcze trudniej wybrać upominki dla swojego zespołu, dlatego przygotowaliśmy propozycje prezentów, którymi będziesz mógł obdarować swoich gości:

  • Syrop korzenny naszej produkcji. Doskonały dodatek do herbaty i wina, który doda napojom świątecznego aromatu.
  • Wypiekane na miejscu ciasteczka świąteczne.
  • Personalizowane Vouchery (o określonej wartości) do wykorzystania w ISTO.

Świąteczny klimat tworzą miłe gesty, dlatego niezależnie od wybranej przez Ciebie propozycji, każdego gościa poczęstujemy tradycyjnym kompotem z suszonych owoców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu wigilijnym, zapraszamy do ISTO w Katowicach!

Rezerwacja

Zadzwoń i zarezerwuj stolik lub zapytaj o organizację spotkania:
tel. 519 073 880

Napisz do nas kontakt@isto.com.pl. W naszej restauracji mamy możliwość zarezerwowania miejsca przy tradycyjnym stoliku lub w kameralnej loży. Zachęcamy do rezerwacji on-line.

Dlaczego w ISTO

  • Bezkompromisowa kuchnia sezonowa Ziemowita Owczarz, któr przeniosł się na Śląsk prosto z nagrodzonej gwiazdką Michelin, krakowskiej restauracji Bottiglieria 1881,
  • Nowoczesne wnętrze w budynku KTW zaprojektowanym przez Medusa Group
  • Niezapomniane widoki na metropolię (Spodek, MCK, Oko miasta)
  • Lokalizacja w samym sercu Katowic
  • 82 miejsca
  • Możliwość wynajęcia restauracji na wyłączność

Menu - Kuchnie Tworzą ludzie

Szef Kuchni, Ziemowit Owczarz od zawsze pracuje u najlepszych i z najlepszymi. Do niedawna w nagrodzonej gwiazdką Michelin, krakowskiej restauracji Bottiglieria 1881, teraz u nas, w ISTO, tworzy zaskakujące kulinarne połączenia. Tradycje ubiera w światowe trendy, kuchnie europejską wzbogaca japońską nutą, niestrudzenie poszukuje umami – piątego, ulotnego smaku.

Wraz ze swoim zastępcą, Bartoszem Urbańskim, który zdobywał doświadczenie w najlepszych śląskich (Śląska Prohibicja, Mañana Bistro & Wine Bar, Novo RestoBar) i warszawskich restauracjach (Concept13, Belvedere, Epoka by Marcin Przybysz), tworzą niezastąpiony duet, z którym odkryjesz to, co w jedzeniu najISTOtniejsze.

Lokalizacja

Jesteśmy w samym centrum kulturalnego życia miasta w tzw. Strefie Kultury. Lokal mieści się w zaprojektowanym przez Medusa Group nowoczesnym biurowcu. W sąsiedztwie kultowego Spodka i niezwykłych obiektów:  Międzynarodowe Centrum Kongresowego (MCK) siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia (NOSPR) i nowej siedziby Muzeum Śląskiego (MŚ).

Parking znajduje się przy ulicy Olimpijskiej, przed Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

OPINIE GOŚCI