Organizacja spotkań

ISTO to nie tylko doskonałe miejsce na biznesowy lunch, romantyczną kolację czy wieczornego drinka. To wyjątkowy punkt na mapie Katowic, w samym sercu metropolii śląskiej. To restauracja, w której możesz celebrować ważne chwile i świętować sukcesy, zarówno te prywatne, jak i zawodowe.

Do każdego wydarzenia i uroczystości, którą zaplanujesz w ISTO, podejdziemy indywidualnie. Zadbamy zarówno o smak, jak i przyjazną atmosferę, której Twoi goście długo nie zapomną.

Odwiedź nas:

Prywatnie

Organizujemy:

 • Przyjęcia okolicznościowe (w tym: urodziny, chrzciny, komunie, imieniny).
 • Rocznice, które są dla Was ważne (np. rocznica ślubu, rocznica poznania się, pierwszego pocałunku).
 • Wieczory panieńskie i kawalerskie.

Marzy Ci się Romantyczna Kolacja dla Dwojga w sąsiedztwie kultowego Spodka?

Kameralna loża, świeże kwiaty, Wy dwoje w blasku świec i Prosecco na dobry początek. Tego wieczoru nie zapomni żadne z Was! A jeśli podczas wykwintnej kolacji zadasz pytanie, które odmieni Wasze życie, niezapomniana randka, przerodzi się w wyjątkowe zaręczyny.

Biznesowo

Znajdujemy się w Strefie Kultury, w imponującym biurowcu KTW, na punkcie styku biznesu, kultury i codziennego miejskiego życia. Jeśli szukasz miejsca idealnego na rozmowę z kontrahentami czy integrację zespołu przy doskonałej kuchni, dobrze trafiłeś.

Organizujemy:

 • Spotkania biznesowe.
 • Integracje firmowe.
 • Bankiety.

Szef Kuchni zaskoczy Cię i Twoich gości bezkompromisowym smakiem, a posiłki uzupełni indywidualnie skomponowana karta win. Zapewnimy profesjonalną, spersonalizowaną obsługę.

Rozumiemy potrzeby firm. Wiemy jak ważny jest komfort, dyskrecja i prestiż. Przekaż nam swoje oczekiwania, a nasz Manager zaproponuje Ci scenariusz spotkania.

Rezerwacja

Zadzwoń i zarezerwuj stolik:
tel. 519 073 880

W naszej restauracji mamy możliwość zarezerwowania miejsca przy tradycyjnym stoliku lub w kameralnej loży.

Dlaczego w ISTO

 • Bezkompromisowa kuchnia sezonowa Ziemowita Owczarza, który przeniósł się na Śląsk z nagrodzonej gwiazdką Michelin, krakowskiej restauracji Bottiglieria 1881.
 • Nowoczesne, komfortowe wnętrze w budynku KTW, zaprojektowanym przez Medusa Group.
 • Niezapomniane widoki na metropolię (Spodek, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Oko Miasta).
 • Lokalizacja w samym sercu Katowic.
 • Możliwość wynajęcia restauracji na wyłączność (miejsce dla max 82 osób).
 • Bezpłatny parking przy ul. Olimpijskiej.

Menu - Kuchnie Tworzą ludzie

Szef Kuchni, Ziemowit Owczarz od zawsze pracuje u najlepszych i z najlepszymi. Do niedawna w nagrodzonej gwiazdką Michelin, krakowskiej restauracji Bottiglieria 1881, teraz u nas, w ISTO, tworzy zaskakujące kulinarne połączenia. Tradycje ubiera w światowe trendy, kuchnie europejską wzbogaca japońską nutą, niestrudzenie poszukuje umami – piątego, ulotnego smaku.

Lokalizacja

Jesteśmy w samym centrum kulturalnego życia miasta w tzw. Strefie Kultury. Lokal mieści się w zaprojektowanym przez Medusa Group nowoczesnym biurowcu, w sąsiedztwie kultowego Spodka i obiektów rozpoznawalnych nie tylko na Śląsku. Tuż obok znajduje się Międzynarodowe Centrum Kongresowe (MCK), siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia (NOSPR) oraz nowa siedziba Muzeum Śląskiego (MŚ).

Parking znajduje się przy ulicy Olimpijskiej, przed Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

OPINIE GOŚCI